Yeni Ümit K Belgesi http://www.yeniumitkbelgesi.com K belgesi türleri Tue, 30 Oct 2018 12:12:50 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.0.3 T TÜRÜ YETKİ BELGELERİ http://www.yeniumitkbelgesi.com/t_turu_yetki_belgeleri.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/t_turu_yetki_belgeleri.php#respond Wed, 06 Jun 2018 13:30:51 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=140 T Türü Yetki Belgesi Nedir? Tanım: Terminal işletmeciliği yapacak gerçek ve tüzel kişiler ile kamu kurum ve kuruluşlarına verilir ve aşağıdaki türlere ayrılır: T1 YETKİ BELGESİ: Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde yolcu terminali işletmeciliği yapacaklara, T2 YETKİ BELGESİ: Büyükşehir Belediyesi sınırları dışında kalan yerleşim birimlerinde yolcu terminali işletmeciliği yapacaklara, T3 YETKİ BELGESİ: Eşya terminali işletmeciliği yapacaklara verilir. Ücret tarifeleri, T1 ve T3 yetki belgesi sahipleri tarafından Bakanlığa, T2 yetki belgesi sahipleri tarafından ise terminalin bulunduğu ilin bağlı olduğu Bakanlık birimlerine sunulur ve bunlar tarafından “Görülmüştür” şerhi düşülür.

The post T TÜRÜ YETKİ BELGELERİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
T Türü Yetki Belgesi Nedir?

T Türü Yetki Belgesi

Tanım: Terminal işletmeciliği yapacak gerçek ve tüzel kişiler ile kamu kurum ve kuruluşlarına verilir ve aşağıdaki türlere ayrılır:

T1 YETKİ BELGESİ: Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde yolcu terminali işletmeciliği yapacaklara,

T2 YETKİ BELGESİ: Büyükşehir Belediyesi sınırları dışında kalan yerleşim birimlerinde yolcu terminali işletmeciliği yapacaklara,

T3 YETKİ BELGESİ: Eşya terminali işletmeciliği yapacaklara verilir. Ücret tarifeleri, T1 ve T3 yetki belgesi sahipleri tarafından Bakanlığa, T2 yetki belgesi sahipleri tarafından ise terminalin bulunduğu ilin bağlı olduğu Bakanlık birimlerine sunulur ve bunlar tarafından “Görülmüştür” şerhi düşülür.

The post T TÜRÜ YETKİ BELGELERİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/t_turu_yetki_belgeleri.php/feed 0
SRC 5 BELGESİ http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi5.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi5.php#respond Wed, 06 Jun 2018 13:27:59 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=137 Src 5 Belgesi  Tehlikeli Eşya Taşımacılığı Karayolu ile Tehlikeli Mal Taşımacılığı belgesi ve eğitimi için src 5 belgesine sahip olunması gereklidir. Src 5 belgesi alabilmek için sürücülerin src 3 uluslararası eşya kargo taşımacılığı yada src 4 yurtiçi eşya kargo taşımacılığı mesleki yeterlilik belgelerinden birine sahip olması gereklidir. Bu sartları sağlayan kursiyerler src 5 belgesi vermeye yetkili kursa başvuru yaparak gerekli olan eğitimleri alıp sınava girerler. Src 5 belgesini alan sürücüler tanker, yanıcı ve yakıcı madde taşıyan araçları, kimyasal madde taşıyan araçları kullanmaya yetkili olurlar.  

The post SRC 5 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
Src 5 Belgesi 

Tehlikeli Eşya Taşımacılığı

Src 5 BelgesiKarayolu ile Tehlikeli Mal Taşımacılığı belgesi ve eğitimi için src 5 belgesine sahip olunması gereklidir. Src 5 belgesi alabilmek için sürücülerin src 3 uluslararası eşya kargo taşımacılığı yada src 4 yurtiçi eşya kargo taşımacılığı mesleki yeterlilik belgelerinden birine sahip olması gereklidir. Bu sartları sağlayan kursiyerler src 5 belgesi vermeye yetkili kursa başvuru yaparak gerekli olan eğitimleri alıp sınava girerler. Src 5 belgesini alan sürücüler tanker, yanıcı ve yakıcı madde taşıyan araçları, kimyasal madde taşıyan araçları kullanmaya yetkili olurlar.

 

The post SRC 5 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi5.php/feed 0
SRC 4 BELGESİ http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi4.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi4.php#respond Wed, 06 Jun 2018 13:23:44 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=133 Src 4 Belgesi Yurtiçi Eşya Kargo Taşımacılığı Yurtiçinde eşya kargo taşımacılığı yapan sürücülerin alması gereken bir belge türüdür. Src belgesi alan sürücüler pikap, kamyon, kamyonet, tır, çekici vd. araçları kullanabilirler. Src 4 belgesi için Mesleki Yeterlilik Eğitimi veren kurum ve kuruluşlara başvuruda bulunarak yirmi sekiz saat eğitim alarak sonrasında yapılacak olan sınavda başarılı olarak bu belgeyi almaya hak kazanırlar. Src sınav yerleri, src belgesi sınav sonuçları ve src belgesi sınav soruları gibi bilgilere de bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

The post SRC 4 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
Src 4 Belgesi

Yurtiçi Eşya Kargo Taşımacılığı

Src 4 BelgesiYurtiçinde eşya kargo taşımacılığı yapan sürücülerin alması gereken bir belge türüdür. Src belgesi alan sürücüler pikap, kamyon, kamyonet, tır, çekici vd. araçları kullanabilirler. Src 4 belgesi için Mesleki Yeterlilik Eğitimi veren kurum ve kuruluşlara başvuruda bulunarak yirmi sekiz saat eğitim alarak sonrasında yapılacak olan sınavda başarılı olarak bu belgeyi almaya hak kazanırlar. Src sınav yerleri, src belgesi sınav sonuçları ve src belgesi sınav soruları gibi bilgilere de bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

The post SRC 4 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi4.php/feed 0
SRC 3 BELGESİ http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi3.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi3.php#respond Wed, 06 Jun 2018 13:16:37 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=130 Src 3 Belgesi Uluslararası Eşya Kargo Taşımacılığı Uluslararası eşya, kargo ve yük taşımacılığı yapacak olan şoförler src 3 belgesi alırlar. Src 3 belgesi mesleki yeterlilik belgesi almak isteyen sücüler 32 saatlik eğitime katılıp ulaştırma bakanlığının yapacak olduğu mye sınavına girip başarılı olduktan sonra bu belgeyi almaya hak sahibi olurlar. Src 3 belgesi ile ülke sınırları dışına çıkan sürücülerin bu belgeyi alarak çıkmaları zorunludur. Bu sertifika türüne sahip olabilmek için 32 saatli eğitime katılması gerekmektedir.

The post SRC 3 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
Src 3 Belgesi

Uluslararası Eşya Kargo Taşımacılığı

Src 3 BelgesiUluslararası eşya, kargo ve yük taşımacılığı yapacak olan şoförler src 3 belgesi alırlar. Src 3 belgesi mesleki yeterlilik belgesi almak isteyen sücüler 32 saatlik eğitime katılıp ulaştırma bakanlığının yapacak olduğu mye sınavına girip başarılı olduktan sonra bu belgeyi almaya hak sahibi olurlar. Src 3 belgesi ile ülke sınırları dışına çıkan sürücülerin bu belgeyi alarak çıkmaları zorunludur. Bu sertifika türüne sahip olabilmek için 32 saatli eğitime katılması gerekmektedir.

The post SRC 3 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi3.php/feed 0
SRC 2 BELGESİ http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi2.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi2.php#respond Wed, 06 Jun 2018 13:13:18 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=128 Src 2 Belgesi Nedir?  Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı Yurtiçinde okul servisi, personel taşımacılığı, şehir içinde dolmuş ve ticari taksi kullanan, belediye otobüsü, şehirlerarası arizi ve düzenli sefer yapan sürücüler Src 2 belgesi almak zorundadırlar. Src 2 belgesi alan sürücüler kullandıkları araç türüne göre sürücü ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir. Örneğin 14 kişiye kadar koltuk kapasitesine sahip bir aracı kullanack sürücülerin b,c,d ve e sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmaları gerekmektedir. Kapasitesi 15 kişiden fazla yolcu taşıyan araçları ise sadece e sınıfı sürücü ehliyetine sahip olanlar kullanabilir. Ticari aracı yalnız başına src belgesi ile kullanılamaz. Mesleki yeterlilik belgesi ile birlikte sürücü ehliyeti ve

The post SRC 2 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
Src 2 Belgesi Nedir?

 Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı

SRC 2 BELGESİ
Yurt İçi Yolcu Taşımacılığı İçin Src 2 Belgesi Almak İçin Alttaki Linki inceleyebilirsiniz. http://www.srcbelgesi.co/src2_belgesi.php

Yurtiçinde okul servisi, personel taşımacılığı, şehir içinde dolmuş ve ticari taksi kullanan, belediye otobüsü, şehirlerarası arizi ve düzenli sefer yapan sürücüler Src 2 belgesi almak zorundadırlar. Src 2 belgesi alan sürücüler kullandıkları araç türüne göre sürücü ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir. Örneğin 14 kişiye kadar koltuk kapasitesine sahip bir aracı kullanack sürücülerin b,c,d ve e sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmaları gerekmektedir. Kapasitesi 15 kişiden fazla yolcu taşıyan araçları ise sadece e sınıfı sürücü ehliyetine sahip olanlar kullanabilir. Ticari aracı yalnız başına src belgesi ile kullanılamaz. Mesleki yeterlilik belgesi ile birlikte sürücü ehliyeti ve psikoteknik değerlendirme raporunun da bulunması gerekmektedir.

Src 2 Belgesi

 

The post SRC 2 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi2.php/feed 0
SRC 1 BELGESİ http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi1.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi1.php#respond Wed, 06 Jun 2018 13:10:15 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=124 Src 1 Belgesi Nedir? Uluslararası Yolcu Taşımacılığı Mesleki yeterlilik belge türlerinden biri olan Src1 belgesi Uluslararası Yolcu taşımacılığı yapan ve bu işi bir meslek yada ticari amaçla yapan şoförler alırlar. Uluslararası yolcu taşımacılığı yapan şoförler sınırlarımızın dışına çıktıklarında mutlaka src1 belgesine sahip olmaları zorunludur. Src1 belgesi alan otobüs şoförlerinin kullanacak olduğu araç türüne göre B sınıfı sürücü ehliyetine yada E sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir. Uluslararası yolcu taşımacılığında büyük otobüs kullanacak şoförler 26 yaşını doldurmuş olmaları ve 63 yaşından gün almamaları gerekmektedir. Src 1 belgesi alan adaylar src 2 belgesini de almış kabul edilir. Src belgelerinin geçerlilik süresi ise

The post SRC 1 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
Src 1 Belgesi Nedir?

Uluslararası Yolcu Taşımacılığı

Mesleki yeterlilik belge türlerinden biri olan Src1 belgesi Uluslararası Yolcu taşımacılığı yapan ve bu işi bir meslek yada ticari amaçla yapan şoförler alırlar. Uluslararası yolcu taşımacılığı yapan şoförler sınırlarımızın dışına çıktıklarında mutlaka src1 belgesine sahip olmaları zorunludur. Src1 belgesi alan otobüs şoförlerinin kullanacak olduğu araç türüne göre B sınıfı sürücü ehliyetine yada E sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir. Uluslararası yolcu taşımacılığında büyük otobüs kullanacak şoförler 26 yaşını doldurmuş olmaları ve 63 yaşından gün almamaları gerekmektedir. Src 1 belgesi alan adaylar src 2 belgesini de almış kabul edilir. Src belgelerinin geçerlilik süresi ise süresizdir.

Src 1 Belgesi

The post SRC 1 BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi1.php/feed 0
SRC BELGESİ http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi.php#respond Wed, 06 Jun 2018 13:06:24 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=116 Src Belgesi Nedir? Merkezimizde sınavlı src belgeleri ve eğitimleri verilmektedir. Src belgelerini ticari araç sürücüleri almak zorundadırlar. Örneğin, k yetki belgesi alan firmaların araçlarını kullanan sürücüler kullandıkları araç türleri ve taşıma cinsine göre src türü mesleki yeterlilik belgeleri almaları zorunlu olup, firmalarda çalıştırdıkları sürücülerinin src belgesi olmasına dikkat etmeleri gerekmektedir. Çünkü src belgesi olmayan sürücüye araçlarını teslim eden firma sahiplerine de ceza kesilmektedir.   SRC1 Belgesi – Uluslararası Yolcu Taşımacılığı  SRC2 Belgesi – Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı  SRC3 Belgesi – Uluslararası Eşya Kargo Taşımacılığı   SRC4 Belgesi – Yurtiçi Eşya Kargo Taşımacılığı   SRC 5 Belgesi – Tehlikeli Eşya Taşımacılığı Src belgesi eğitimleri ile

The post SRC BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
Src Belgesi Nedir?

Merkezimizde sınavlı src belgeleri ve eğitimleri verilmektedir. Src belgelerini ticari araç sürücüleri almak zorundadırlar. Örneğin, k yetki belgesi alan firmaların araçlarını kullanan sürücüler kullandıkları araç türleri ve taşıma cinsine göre src türü mesleki yeterlilik belgeleri almaları zorunlu olup, firmalarda çalıştırdıkları sürücülerinin src belgesi olmasına dikkat etmeleri gerekmektedir. Çünkü src belgesi olmayan sürücüye araçlarını teslim eden firma sahiplerine de ceza kesilmektedir.

Src 1 Belgesi  SRC1 Belgesi Uluslararası Yolcu Taşımacılığı

Src 2 Belgesi SRC2 BelgesiYurtiçi Yolcu Taşımacılığı

Src 3 Belgesi SRC3 Belgesi Uluslararası Eşya Kargo Taşımacılığı

Src 4 Belgesi  SRC4 Belgesi Yurtiçi Eşya Kargo Taşımacılığı

Src 5 Belgesi  SRC 5 Belgesi Tehlikeli Eşya Taşımacılığı

Src belgesi eğitimleri ile ilgili olarak 0 212 641 13 13 pbx nolu telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirisiniz.

The post SRC BELGESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/src_belgesi.php/feed 0
PSİKOTEKNİK http://www.yeniumitkbelgesi.com/psikoteknik.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/psikoteknik.php#respond Wed, 06 Jun 2018 13:00:12 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=113 Psikoteknik değerlendirme merkezimize sağlık bakanlığı onaylı psikoteknik belgeleri verilmektedir.  İlgili Kanun Maddesi; 4925 Sayılı Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre; Şoförlerde aranacak nitelik ve şartlar MADDE 36- d) (Değişik: RG 31/12/2010-27802) Şoförlük mesleği bakımından bedeni ve psikoteknik açıdan sağlıklı olduklarını gösteren bir sağlık raporunu yetkili sağlık kuruluşlarından her beş yılda bir almaları şarttır. Src belgesi eğitimleri ile ilgili olarak 0 212 641 13 13 pbx nolu telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirisiniz.

The post PSİKOTEKNİK appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
Psikoteknik Belgesi

Psikoteknik değerlendirme merkezimize sağlık bakanlığı onaylı psikoteknik belgeleri verilmektedir. 

İlgili Kanun Maddesi;
4925 Sayılı Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre;

Şoförlerde aranacak nitelik ve şartlar
MADDE 36-
d) (Değişik: RG 31/12/2010-27802) Şoförlük mesleği bakımından bedeni ve psikoteknik açıdan sağlıklı olduklarını gösteren bir sağlık raporunu yetkili sağlık kuruluşlarından her beş yılda bir almaları şarttır.

Src belgesi eğitimleri ile ilgili olarak 0 212 641 13 13 pbx nolu telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirisiniz.

The post PSİKOTEKNİK appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/psikoteknik.php/feed 0
KURUMLARIMIZ http://www.yeniumitkbelgesi.com/kurumlar.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/kurumlar.php#respond Wed, 06 Jun 2018 12:58:13 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=110 YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARI LTD. ŞTİ. Kuruluş yılı: 1998 YENİ ÜMİT ÜST DÜZEY YÖNETİCİ EĞİTİM MERKEZİ ÜDY1-ÜDY2-ÜDY3-ÜDY4-ODY1-ODY2-ODY3-ODY4 BELGELERİMareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:1 Güngören/İSTANBUL Tel: 0212 641 13 13 YETKİ VEREN BAKANLIK: T.C.ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI YENİ ÜMİT MESLEKİ YETERLİLİK EĞİTİM MERKEZİ SRC1-SRC2-SRC3-SRC5 BELGELERİMareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:3 Güngören/İSTANBUL Tel: 0212 641 13 13 YETKİ VEREN BAKANLIK: T.C.ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI YENİ ÜMİT İŞ MAKİNESİ OPERATÖRLÜK KURSLARI FORKLİFT, VİNÇ, KAZICI YÜKLEYİCİ, BEKO LODER EHLİYETLERİMareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:4 Güngören/İSTANBUL Tel: 0212 641 13 13 Web: www.yeniumitforklift.com E-posta: info@yeniumitforklift.com YETKİ VEREN BAKANLIK: MİLLİ EĞİTİM

The post KURUMLARIMIZ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARI LTD. ŞTİ.
Kuruluş yılı: 1998

Yeni Ümit YENİ ÜMİT ÜST DÜZEY YÖNETİCİ EĞİTİM MERKEZİ
ÜDY1-ÜDY2-ÜDY3-ÜDY4-ODY1-ODY2-ODY3-ODY4 BELGELERİ
Mareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:1
Güngören/İSTANBUL
Tel: 0212 641 13 13 YETKİ VEREN BAKANLIK: T.C.ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
Yeni Ümit YENİ ÜMİT MESLEKİ YETERLİLİK EĞİTİM MERKEZİ
SRC1-SRC2-SRC3-SRC5 BELGELERİ
Mareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:3
Güngören/İSTANBUL
Tel: 0212 641 13 13 YETKİ VEREN BAKANLIK: T.C.ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
Yeni Ümit YENİ ÜMİT İŞ MAKİNESİ OPERATÖRLÜK KURSLARI
FORKLİFT, VİNÇ, KAZICI YÜKLEYİCİ, BEKO LODER EHLİYETLERİ
Mareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:4
Güngören/İSTANBUL
Tel: 0212 641 13 13
Web: www.yeniumitforklift.com
E-posta: info@
yeniumitforklift.com

YETKİ VEREN BAKANLIK: MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKANLIĞI
Yeni Ümit YENİ ÜMİT PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZİ
KARAYOLU TAŞIMA YÖNETMELİĞİNE GÖRE PSİKOTEKNİK RAPORLARI VERİLİR.
Mareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:2
Güngören/İSTANBUL
Tel: 0212 641 13 13 YETKİ VEREN BAKANLIK: SAĞLIK BAKANLIĞI
Yeni Ümit YENİ ÜMİT İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ MERKEZİ
SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI İLK YARDIM SERTİFİKALARI VERİLİR.
Mareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:2
Güngören/İSTANBUL
Tel: 0212 641 13 13 YETKİ VEREN BAKANLIK: SAĞLIK BAKANLIĞI
Yeni Ümit YENİ ÜMİT SÜRÜCÜ KURSU
B SINIFI VE FARK SINIFLARI VERİLİR.
Mareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:5
Güngören/İSTANBUL
Tel: 0212 641 13 13 YETKİ VEREN BAKANLIK: MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKANLIĞI
Yeni Ümit YENİ ÜMİT TEKSTİL KURSLARI
KURUMLARIMIZDA MODELİSTLİK VE STİLİSTLİK EĞİTİMLERİ VERİLİR.
Mareşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:4
Güngören/İSTANBUL
Tel: 0212 641 13 13 YETKİ VEREN BAKANLIK: MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKANLIĞI

 

The post KURUMLARIMIZ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/kurumlar.php/feed 0
K YETKİ BELGESİNE ARAÇ İLAVESİ http://www.yeniumitkbelgesi.com/k_belgesi_tasit_ilave_ettirme.php http://www.yeniumitkbelgesi.com/k_belgesi_tasit_ilave_ettirme.php#respond Wed, 06 Jun 2018 12:55:13 +0000 http://www.yeniumitkbelgesi.com/?p=108 Araç İlavesi K yetki belgesi gerçek kişiler (şahıs firmaları), Limitet şirketler yada Anonim şirketler alabilmektedir. Yetki belgesi alındıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de Araç ilave işlemidir. Yetki belgenizi almanız demek yeni alacağınız aracın otomatik bir şekilde belgenize eklenmesi demek değildir. Yeni satın aldığınız kamyon yada kamyonet türü araçlarınızı yetki belgenize trafiğe çıkarmadan ilave etmeniz gerekmektedir. İlave edilmeyen araçlar trafikteki denetimlerde 2.426 TL cezaya maruz kalırlar.  Araç ilave için gerekli evrakları satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. K2 Yetki belgesi başvurusu ve detaylar  için 0212 641 13 13 (pbx) nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

The post K YETKİ BELGESİNE ARAÇ İLAVESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
Araç İlavesi

K yetki belgesi gerçek kişiler (şahıs firmaları), Limitet şirketler yada Anonim şirketler alabilmektedir. Yetki belgesi alındıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de Araç ilave işlemidir. Yetki belgenizi almanız demek yeni alacağınız aracın otomatik bir şekilde belgenize eklenmesi demek değildir. Yeni satın aldığınız kamyon yada kamyonet türü araçlarınızı yetki belgenize trafiğe çıkarmadan ilave etmeniz gerekmektedir. İlave edilmeyen araçlar trafikteki denetimlerde 2.426 TL cezaya maruz kalırlar.  Araç ilave için gerekli evrakları satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

K2 Yetki belgesi başvurusu ve detaylar  için 0212 641 13 13 (pbx) nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

The post K YETKİ BELGESİNE ARAÇ İLAVESİ appeared first on Yeni Ümit K Belgesi.

]]>
http://www.yeniumitkbelgesi.com/k_belgesi_tasit_ilave_ettirme.php/feed 0